KARGOM NE KADAR TUTAR?

BERKE FİDANCILIK KARGO BİLGİSİ

VEEE BEKLENEN AN GELDİ. ARKADAŞLAR HEPİMİZİN SORUNU ACABA KARGO ALDIĞIM FİDANDAN DAHA PAHALIYA GELİRMİ ? EĞER BİZİ TERCİH ETTİYSENİZ BU ASLA OLMAYACAK… ŞİMDİ SİZE YARDIMCI OLAYIM….

 

1) KARGO ANLAŞMANIZ VAR MI?

Tabiki de var.  YURTİÇİ  Kargo ile %65 İndirimle gönderimler yapılmaktadır. O GÜN KÜ KARGO GÖNDERİM SIRASINA GÖRE MUSAITLİK DURUMUNA GÖRE YURTİÇİ VEYA ARAS KARGODAN BİRİYLE GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

2) HASAN BEY NEDEN ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDER MİYORSUNUZ?

250TL üzeri alışverişler ÜCRETSİZ KARGO ile gönderiliyor. Bak arkadaş istersem her bir ürüne 15 TL kargo bedeli ekler ve ücretsiz kargo ile gönderirim ama bu durumda sen zararlı çıkarsın. Niye mi? ÖRNEĞİN: 4 ürün için 60 tl kargo bedeli vereceksin ve ooo kargo ücretsiz diye mutlu olacaksın oysa ben 4 ürünüde tek pakette yollayacam ve 25-30 tl en fazla ödeyeceğim. Senden kargodan bile kar edecem ama ben bunu yapmam hele kiii ve benim firmam bunu asla yapamaz. Aman DİKKAT...

3) AMA BEN 250 TL LIK ALIŞVERİŞ YAPMAZSAM….

Korkma paketlemeyi şahsen ben yapıyorum ve 6 adet torbalı ürünü elimden geldiğimce tek kolide sağlam göndermeye çalışıyorum ki kargo bedeli az olsun. Hatta senin yerine şirketle her hafta kavga ediyorum ki daha az daha az bedelle yollayın diye. Onlarda az kaldı bedava yollayacağız diyorlar:)

 

YAHU BENİ YORMAYIN ŞU KONUDA DA ŞÜPHENİZ OLMASIN BEN SİZLERE EN SAĞLIKLI ÜRÜNÜ EN UCUZ FİYATLA YOLLAMAYA ÇALIŞIYOR VE EN AZ KARGO BEDELİ ÖDEYİN DİYE CEBELLEŞİYORUM.

LÜTFEN ŞUNUDA UNUTMAYIN… CANIM ÜLKEMDE 1 ADET ZARF BİLE KARGOYLA 26 TLYE GİDERKEN SEN ONCA FİDAN ALIYORSUN O KADAR AĞIRLIKTA EN FAZLA 30-40 TL ÖDEYİNCE VAY ANAMDA BABAM DA ÇOK TUTTU DİYORSUN BEN O 6 FİDANI ANLAŞMASIZ GÖNDERSEYDİM 6 FİDANA EN AZ 140 TL KARGO ÖDERDİN.

EY GÜZEL DEĞERLİ BİTKİ SEVER DOSTLARIM BEN BİLKİ EN UCUZA GİTSİN DİYE ….. YERİMİ YIRTIYORUM VE KAVGAMI EDİYORUM AMA SEN DE ELİNİ VİCDANINA KOY…

AKLINIZA BİR ŞEY TAKILIRSA DA OZAMAN NE YAPIYORUZZZZZZZ…. 05066645038 DEN ULAŞIP SORUYORUZ  

 

 

 

 

 

 

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.