KARGOM NE KADAR TUTAR?

BERKE FİDANCILIK KARGO BİLGİSİ

KARGO TAKİP / KARGOM NEREDE ?

 

ÜRÜNLERİNİZ KARGOYA TESLİM EDİLDİĞİNDE YURTİÇİ KARGO TARAFINDAN SİZE SANİYE TURHAN ADI ALTINDA MESAJ GELİR VE O MESAJDA YURTİÇİ KARGO TAKİP NUMARASI YER ALMAKTADIR Tarafınıza sms ile gönderilen 12 haneli kargo numarasıyla kargonuzun sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz.

KARGO ÜCRETİM NE KADAR TUTAR?
 
250 TL ve üzeri siparişleriniz ÜCRETSİZ KARGO ile gönderilmektedir.
 
250 TL altındaki siparişlerinizin Kargosu ise deme ekranında sistem tarafından kargo ücreti olarak gösterilmektedir.
 

KARGOYA TESLİM EDİLEN SİPERİŞLERİN TAKİBİ

 

Kargoya teslim edilen siparişinizin takip numarası gönderilen günün akşamı saatlerinde sisteme girilir.  Bu aşamadan sonra ürünü teslim almak için alıcının kargoyu takip etmesi gerekir. Kargo teslim süresi 0-600kmlik mesafelerde 1 gün, 600km üzeri mesafeler için 2 gündür. Bazı adresler mobil kapsamında olduğundan şubenin teslim günlerine göre değişir. Bazı köy ve ilçe merkezlerine uzak adreslere teslimat yapılamayabiliyor. Sipariş vermeden önce adresinize teslimatın mümkün olduğundan emin olunuz. Aksi halde kargoya verilen ve teslimatında adres problemi oluşan kargoları şubeden teslim almanız gerekmektedir. Kargoya verilen, teslimatı adres probleminden kaynaklı gerçekleştirilmeyip iade süreci başlatıldığın da kargo ücreti ve bekletilen ürünlerin varsa zararı iade edilcek tutardan kesilmektedir.


Ürünlerin sağlıklı bir şekilde tarafınıza ulaşabilmesi için teslimatı takip ediniz. Herhangi bir problem veya gecikmeli teslimat hakkında Yurtiçi Kargo dan bilgi alınız ve bizi haberdar ediniz.

 

KARGO BİLGİSİ
Siparişleriniz Özel bir durum olmadığı müddetçe  Pazartesi-Cuma  günleri arasında gönderilmektedir.

Siparişleriniz kargo tarafından köy adreslerine teslimatı sorun olabileceğinden lütfen adres bilgisi bölümüne KÖY ve ADA ADRESİ YAZMAYINIZ

Köy ve Ada adresi yazılan ve gönderimi gerçekleştirilen ürünlerin teslimatından kaynaklı problemler www.e-kamkat.com sorumlu değildir. Ürün iadesi kabul edilmez ve para iadesi yapılmaz.

Haftasonu alınan siparişler ilk iş günü kargoya teslim edilir.

Fidanlar kargo taşıması esnasında hasar almaması için ideal ve en uygun şekilde paketlenmektedir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra herhangi bir hasar tespit ederseniz e-kamkat.com / Berke Fidancılıkyetkilisi ile iletişime geçiniz. (0506 664 50 38)

 

SİPARİŞİ TESLİM ALIRKEN

 

Siparişinizi teslim alırken ürünlerde hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Varsa hasarlı ürün hakkında tutanak tutturunuz. Aksi halde kargoda taşıma esnasında hasar gören ürün hakkında herhangi bir hak talep edemiyoruz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.